Apua YritysJeesiltä

Home / Tiimi

Tiimi

henk_kuva_paikka

Anna-Kaarina Perko

tradenomi AMK, opettaja
045-113 7055
akperko@yritysjeesi.fi
LinkedIn                

- yhteisömanageri, sosiaalinen media, sisällöntuotanto, ylläpitopalvelut
- digitaalinen pedagogiikka
- kehittäminen, yritykset, yhteisöt
- osuuskunta yritysmuotona
- valokuvaus, kuvankäsittely, valokuvauksen opettaminen
- kielitaito: suomi, hyvä englanti, tyydyttävä ruotsi

headline

henk_kuva_outi

Outi Veija

sisustusrakentaja, sisustussuunnittelija, tradenomi AMK
050-518 2659
outi.veija@yritysjeesi.fi
LinkedIn

- asiakaspalvelu, myynti
- markkinointi, sosiaalinen media
- yrityksen kehittäminen
- messurakentaminen, messuesittelyt
- sisämaalaus, tapetointi, erikoismaalaus, sisustussuunnittelu
- liiketilojen sisustaminan, esillepanot, näyteikkunat
- hyvä englanti

headline

henk_kuva_virpi

Virpi Rinta-Laulaja

artenomi AMK
040-837 5325
virpi.rinta-laulaja@yritysjeesi.fi
LinkedIn

- yrittäjänä vuodesta 2003
- vaate- ja lahjatuotteiden myyntiä kivijalka- ja nettikaupassa
- asiakaspalvelu vähittäiskaupoissa
- käyntikortit, esitteet ja kuvankäsittely
- yrityskehittäminen ja markkinointi sekä sosiaalinen media

headline

henk_kuva_sini

Sini Karjalainen

TaM, AmO
050-518 2293
sini.karjalainen@yritysjeesi.fi
LinkedIn

- graafisten materiaalien suunnittelu, hankinta ja valmistus
- audiovisuaalinen viestintä, valokuvaus, videokuvaus
- kuvankäsittely, taitto ja editointi
- markkinointiviestinnän strategiat
- kielitaito: äidinkieli suomi, hyvä englanti, tyydyttävä saksa, tyydyttävä ruotsi

headline

henk_kuva_marketta

Marketta Alatalo

yrittäjä, elämäntaidon valmentaja, merkonomi
040-751 0141
marketta.alatalo@yritysjeesi.fi

- yrityksen hallinto ja johtaminen
- normaalit toimistorutiinit
- myynti ja asiakaspalvelu
- asunto-osakkeiden ja kiinteistöjen myynti ja rakennusaikainen hallinto
- henkilöstöpalvelut, valmennukset, rekrytointi
- Thomasanalysointi-sertifikaatti
- kielitaito: suomi, hyvä englanti, tyydyttävä ruotsi 

headline

henk_kuva_paikka

Marianne Rajala

044-532 4091
marianne.rajala@yritysjeesi.fi

- toimittajana radiossa ja lehdessä  
- liikuntaryhmien vetäminen, jumppa, kuntosali, spinnig, sekajumppa jne
- vähittäismyynti, online- ja toto-koneiden käyttöosaaminen
- meikkaaja-maskeeraaja
- yrittäjäkokemusta

headline

henk_kuva_paikka

Maarit Honkonen

050-348 4867
maarit.honkonen@yritysjeesi.fi

- vaatteiden ja asusteiden suunnittelu sekä valmistus,
   myös rooli- ja esiintymisvaatteet
- muoti, trendit, pukeutumisneuvonta ja somistus
- asiakaspalvelu ja hyvä kielitaito
- käsillä tekemisen tekniikoiden ja materiaalien tuntemus
- opetus- ja ohjaustehtävät

headline

henk_kuva_paikka

Pirita Nurmi

HTM, merkonomi, artesaani, AmO
pirita.nurmi@gmail.com
LinkedIn     

- tietotekniikkataitojen opettaminen eri ikäryhmille,
   myös täydennyskoulutukset tai yksilöopetus
- digitaalinen pedagogiikka
- sosiaalinen media ja sisällöntuotanto
- projekti- ja hanketyö
- myynti ja asiakaspalvelu
- kielitaito: suomi, hyvä englanti

TYKKÄÄ MEISTÄ

>> <<